Prezent od Mikołaja! Książki pod choinkę – do końca grudnia wysyłka nic nie kosztuje! 

Przed Świętami i po Świętach każde zamówienie powyżej 100 zł wysyłamy gratis!

Akcja trwa do końca grudnia, ale po co czekać?

Uwaga, w dniach 21 grudnia – 4 stycznia ze względu na intentaryzację, wysyłki nie będą realizowane. Wszystkie paczki wyślemy po 4 stycznia, uwzględniając mikołajowy rabat:)

Najmłodszym polecamy wpisaną na Listę Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej serię kartonówek pod tytułem „RAZ, DWA, TRZY” autorstwa Joanny Bartosik. A trochę starszym, na następny etap – serię „DWA TRZY CZTERY”.

Zwariowane, wciągające, zabawne opowieści o Patem są idealne na początek przygody z czytaniem. To ulubiony fiński bohater literacki. Ma zwariowane pomysły i nigdy się nie poddaje. Timo Parvela posługuje się lekkim, niewymuszonym humorem, który docenią i młodzi i starsi czytelnicy. Po mistrzowsku wydobywa różnice w dziecięcym i dorosłym postrzeganiu świata, zabawnie zestawiając pomysły i myśli bohatera z reakcjami jego rodziców. Uwypukla przy tym typowe dla młodych pełne zadziwienia patrzenie na świat i wychwytuje wiele istniejących w nim paradoksów.  Radość z czytania gwarantowana.

W tajemniczym „Dworze” dzieją się dziwne rzeczy, w piwnicach tłuką się szare duchy, a bohaterowie mają mnóstwo tajemnic do odkrycia – to propozycja dla wytrawnych czytaczy.

Małym i dużym miłośnikom naklejek polecamy książki Justyny Styszyńskiej

Mamy tez książki dla odkrywców i obserwatorów, a także dla podróżników.. A to nie wszystkie propozycje:)

Zapraszamy do przejrzenia katalogu.